Změny na blogísku

Pomalu a potají jsem začala kutit nový blogísek. Přešoupala jsem jej na fungující redakční systém, protože ten starý už nestačil a strašil na serveru nějakou dobu. Naposledy jsem to tu předělávala v roce 2009, takže si to asi umíte představit.

Web je v záběhu. Protože jsem na starém neměla komentáře, překvapilo mě, jak rychle si spamboti našli vývojovou verzi, čili kdoví jestli se tu vůbec ohřejí a jestli se v tom vůbec dají najít lidské posty. Sice mi tu běží nějaký antispam, ale protože je to pro mě celé nové, ve vzduchu se vznáší spousta otazníků. Ale prý si mám rozběhat disqus.

Použila jsem nějaké základní theme a pár pluginů. Zatím nevím, zda-li se i v tomto budu vrtat. Projít, opravit přes 300 článků, k mnohým z nich dohledat a doopravit fotky, je veľa práce, takže už mi z toho jde článek kolem, tudíž si od toho chci na chvíli odpočinout. Pár věcí přibylo a pár věcí zmizelo a některé budu časem doplňovat. Ještě to jistě budu opravovat, tak jak se budou vyskytovat chyby, upravovat a zametat v kategoriích a podobně. Doufám, že to aspoň trochu funguje a vypadá jak má. Stylopis jsem si upravila pouze nicotně v takovém pidivokýnku, zašantročeném v backendu.

Jsem ráda, že už web běží live, je to velká změna a pokud to mé dva čtenáře nevyděsí a neodradí, tak se to asi povedlo. Na sepsanou.

Starý a nový vzhled webu.
Starý a nový vzhled webu.