Věci na prodej

Přišla zase doba krapet oprášit bedny, natetrisované v komoře na maximum. Pokud se najde někdo, kdo by něco byl ochotný zakoupit a v Lovosicích si pro to dojít, budu ráda. Když se nic neprodá, svět se nezboří. Vloni nejrychleji zmizely dvě velké potkaní klece (pro malého papouška a druhá pro činčily). Letos jsem spíš rozdávala (mikroskop a Carcassonne), ale nějaká ta koruna by se také hodila. Uvítala bych, kdybyste mi mohli někde nasdílet odkaz na tento post, ať to někdo vidí.

Věci jsou samozřejmě použité. Některé nevím zda ještě fungují (váha, vyhřívací podložka pro zvířecí důchodce), chlupatá podložka VetBed měla spodní stranu pogumovanou, takže tato jde také do věčných lovišť, ale je vypraná a horní vrstva dál funguje. Je to výborná chlupatá podložka pro staré zvíře, které toho už moc nenachodí. Tulipytlík byl využit jen velice krátce. Kočkonoska pamatuje mého králíčka, zatímco „kosmetický kufřík“ je nejnovější přepravka na cesty k vetovi. Zvíře je v ní dokonale schované před kočkami, psy a idioty. Myšáci vždycky poznali, že už jsme téměř doma a začali se před domem dobývat ven.

Možná budu doplňovat ceny, nebo můžete navrhnout vlastní. Momentálně mi všechno trvá desetkrát déle a i předtím to nebylo o moc lepší (trvalo mi třeba celý rok shromáždit dostatek psychické síly na to, abych všechno sundala z výšin a nafotila jednotlivě či po malých skupinkách). Mám také důvody k tomu neposílat nic poštou a na dobírku (čas, peníze, obalový materiál, peníze, vyplňování stohu lejster, mám k tomu nebetyčný odpor a nesoustředím se na nic tak komplikovaného, poměr cena / výkon pak většinou nestojí za námahu).

Sama nevím, zda ještě někdy budu myšáky mít. Rohové poličky jsou super, hlavně ty od Ferplastu. Ani starší zvířata si nezasekávají o žebříky tlapky. Třeba chodník od Savicu z tohoto pohledu vůbec není bezpečný, protože když se zavěsí na okraji police, vzniká tam malá mezera (růžový set). Z domečků jsou pro dospělé potkany nejlepší Sputniky (Space pody). Zavěsí se třeba ke stropu klece, má tři vchody a napresuje se dovnitř neuvěřitelné množství myší. Třeba v domečku Igloo (světle modrý) se hodně srážela vlhkost, že ani ty postranní otvory nestačily. K odvětrávání slouží malé dírky, které jsem do plastu propálila hřebíkem. Ve Sputniku ve dně je přesně jedna dírka a ve stropě je také jedna, slouží i jako odtokový kanál ;), v ostatních domech je také jedna, tak to byste měli vědět.

Hry jsou stařičké a nevyžadují žádné herní platformy. Pak mám ještě hry, co jsou claimnuté na různých herních platformách, ale nevím co s krabičkami, je mi blbé to vyhazovat.

Přidala jsem i ohadry gotíkovské plus klasické sukně, jedny šaty a tričko s rozevlátými rukávy, které jsem měla na larpu. To tričko má vpředu malý flíček. Korzet je moc hezký a dlouho mi trvalo najít nějaký, který by byl i na mě (XS/S). Už nějakou dobu to nenosím. Vše jsou umělé materiály, korzet má nejvyšší procento bavlny (98%), vzadu klasické sněrování, vpředu přehršel sexy pásečků.

No, když se někdo bude chtít poptat, může mi napsat na trinity4ever (kyselá ryba) centrum (puntík) cz, a já se ozvu, kdo mě třeba zná, může i jinými cestami. Časem budu možná přidávat další věci. Na FB mě nehledejte, je smazán. Ještě zde musím upozornit, že pokud spadnete do spamu, nebudete přeposláni na můj main. Jestli znáte main, použijte ten. Děkuji za pozornost a konec hlášení.

Foto