Ve stínech labyrintu

Dala jsem dohromady několik fotografií z úžasných prostorů podzemního labyrintu chodeb, jehož délka se odhaduje na několik desítek kilometrů. Pohráli jsme si s nasvěcováním i s barvičkami. Patří to do naší kreativní série, do které občas zakomponujeme i nějakou postavu, abychom si vyzkoušeli barevné filtry a svícení přímo na místě.

Určitě bych se tunelům ještě ráda pověnovala, fotograf se pořád učí a nápady přicházejí postupně. Snad bude stačit tento náhled. Některé snímky jsou tu záměrně opakovaně, protože jsme nasvěcovali různě. Něco nevyšlo tak úplně, ale to jsem viděla až v PC. Chvílemi jsem měla strach, že se foťák zasekne, vzhledem ke zvýšené vlhkosti v podzemí. Doufám, že s námi ještě chvíli vydrží.

Chci poděkovat Indymu, který fotil i nasvěcoval, Ritterovi a náhodnému kolemjdoucímu turistovi, který ochotně zasvítil a pak zmizel neznámo kam a jistě bloudí dodnes kdesi ve tmách ;). Úžasně mě focení v podzemí nabilo. Fotky (a to i z jiných míst) mám k dispozici i ve větším rozlišení, než to pro webísek, ačkoliv se jedná o amatérskou foto tvorbu. Kdyby bylo někde potřeba. Enjoy.

Foto

Momentky z časosběru (GoPro 5)