První listopad na podvečerním hřbitově

Vytáhla jsem sklíčko už v pátek prvního listopadu, aby mi něco neuteklo. Na hřbitově plálo moře svíček a různobarevných lamp, postupně se stmívalo a ze hřbitova všichni odcházeli. Vyrobila jsem zase něco obrázků na památku a jen co jsem schovala foťák, začalo pršet.

Doma jsem to zajedla bábovkou a horkým čajem. Venku byla zima na zimní bundu, ale vítr nefoukal. Popraskávání svící se linulo temnícím se okolím. Chodím tam právě kvůli té atmosféře klidu a relativního ticha. Přidala jsem i obrázky z dalšího dne – odpoledne.

Což mi připomíná, že jsem na potrubí objevila The Guild of Ambience, jejichž doménou jsou relaxační videa se zvuky bouřek, deště, popraskávání dřeva v krbu v úžasném pokoji kdesi ve starém sídle. Není to kýbl čaje pro každého, ale koho by to zajímalo tak jedno video se jmenuje Rain & Thunderstorm | Crackling Fireplace a druhé mé oblíbené Heavy Wind and Indoor Rain Sounds | Haunted House, grafika, místo a atmosféra těch počinů je přesně to, co mám ráda a hodně mi připomínají Alone in the Dark IV nebo Amnesii.

Foto