Prodám: PC hry

Válí se mi tu i spousta PC her (a různého dalšího harampádí), které pomalu zapadají prachem. PC hry jsem nikdy nerozdávala, protože je mám všechny v oblibě. Ale dnes bych několika kouskům chtěla pořídit nový domeček. Třeba se najde někdo, kdo si bude chtít doplnit svou fyzickou sbírku gamesek. Všechno jsem to procházela a snad by neměl být problém. Pamatujete ještě doby, kdy jste si koupili hotovou hru na CD a nepotřebovali jste žádné launchery a rozličný balast?

Dnes už je všechno spojené s vaším Steam/Origin/Uplay/Galaxy/Whatever účtem a fyzickou kopii nelze prodat, jelikož je kód claimnutý. Podle mě to jde od desíti k pěti. Už i jiné komerční softwéry nevlastníte, jen si je pronajímáte a platíte jak mourovatí, ale tohle teď odsunu stranou, shodím to ze stolu a zašlápnu a vrátím se ke klasikám. Jsou to kousky archivní, takže pro sběratele, kteří ví, co a jak (kompatibilita, patche, atakdále). Opráším-li ještě něco, přidám to sem.

Věci bych předala pouze osobně, po domluvě přes trinity4ever na centrum.cz, za hotové a to v Lovosicích (severní Čechy). Všechno ostatní mi z různých důvodů nevyhovuje. Nevím, jak dlouho to tu nechám viset, asi dokud budu mít náladu se tím zaobírat.

Prodané tituly budu postupně promazávat, aby tu nezavazely (pokud samozřejmě nezapomenu, že ano).

P.S.: občas mrkněte do spamové složky, i mně sem tam spadne zpráva do spamu.

3 hry ze série Legacy of Kain 400 CZK

Srdeční záležitost, upírská série s Kainem a Razielem v hlavních rolích. Inspirace pro nesčetné skopičiny a parodie. Už jsou k dispozici pouze Soul Reaver 2, Blood Omen 2 a Defiance.

The Elder Scrolls Morrowind 200 CZK

Kompletní Morrowind ze série Elder Scrolls.

Darwinia 100 CZK

Experimentální akční hra s RTS prvky. V krabičce je ještě plakát. Keychain už roky tahám, takže ten si nechám, umolousaný.

Amnesia 100 CZK

Strašidelná hra, plná puzzlů, bubáků a temných chodeb prastarého sídla. Jedna z mých oblíbených.

Riddick Escape from Butcher Bay 100 CZK

Vin Diesel ve stealth akci, co víc si přát.

Aliens versus Predator 120 CZK

Ávépéčko z roku 1999, docela povedené a atmosférické. Obsahuje tři kampaně za mariňáka, vetřelce a predátora.

Dracula 120 CZK

Klikací adventury ze světa Draculy od Brama Stokera.

Enter the Matrix 120 CZK

Kdo tehdy nechtěl pobíhat po Matrixu… v akční hře.

Vampire the Masquerade 250 CZK

Dvě upíří hry na hrdiny, jedna s podtitulem Redemption, začínající ve středověké Praze a druhá, ta novější, s podtitulem Bloodlines. Hutně příběhové. Redemption jsem omílala pořád dokola.

Heroes 5 + datadisky 1200 CZK

Heroes of Might and Magic V, datadisky Hammers of Fate a Tribes of the East v dřevěné truhle. Uvnitř je ještě plakát, certifikát a přehled jednotek.

2 DVD film Terminál 200 CZK

V hlavních rolích Tom Hanks a Catherine Zeta-jones. Suprový odpočinkový film.

MMC paměťová karta 1GB 200 CZK

Válí se mi tu paměťová karta.

Stabilizovaný síťový zdroj 70 CZK

Adaptér na rozličnou elektroniku se spoustou různých konektorů. Pamatuje klávesky i walkmana. Tím nechci říct, že je z dob císařpána :). Specifikace jsem vyfotila pro lepší představu.

Venkovní wifi 5GHz AP Bullet 5 + příslušenství na fotce 400 CZK

O ceně se snad dá i jednat, nevím v jakém je to stavu, protože to pár let leželo ve skříni. Takže to kupujete tak jak to je.

Bullet 5, talíř, upínací materiál.
Bullet 5, talíř, upínací materiál.
Detail.
Detail.