Prodám: knihy

Válí se mi tu spousta knih, které pomalu zapadají prachem, tyto konkrétní kousky mi zbyly z různých dalších rozdávačně-debordelizačních akcí, které pořádám již od dávných dob, kdy jsem cpala různé ohadry malé neteři. Už onehdá v temných dobách jsem chtěla pro hmotné statky druhou šanci. Dnes se to stalo módním trendem.

Věci bych předala pouze osobně, po domluvě přes trinity4ever na centrum.cz, za hotové a to v Lovosicích. Všechno ostatní mi z různých důvodů nevyhovuje. Nevím, jak dlouho to tu nechám viset, asi dokud budu mít náladu se tím zaobírat.

Prodané knihy budu průběžně promazávat, aby tu nedělaly neplechu.

Keanu Matrix 120 CZK

Anglicky psaná neautorizovaná publikace o životě a filmech Keanu Reevese. Z roku 2003.

Přírodní kosmetika 40 CZK

Všeobecné kosmetické rady pro začátečníky, pár přírodních receptů. Útlá knížečka vydaná v roce 1995.

101 rad Internet 40 CZK

Chce-li si někdo zavzpomínat na staré dobré dřevěné časy vytáčeného připojení, Windows 95 a disket, tak tohle je knížečka přesně do jeho archivu.

Sny kamene a Temné království 200 CZK

Dvě na sebe navazující knihy z brka Jonathana Wylie o životě v novém světě a o záchraně ztraceného údolí.

Warhammer Říše Legenda o Sigmarovi 160 CZK

A mám tu jednu knihu ze starého světa Warhammeru, druhou část Legendy o Sigmarovi s názvem Říše. Autorem je Graham McNeill. Kniha byla vydána v roce 2012.

PHP tipy a triky 250 CZK

Kniha od českého autora Jakuba Vrány pro PHP programátory, plná triků a nápadů. Obsahuje CD a také podpis autora. Vydána v roce 2010.

Sebeobrana nejen na ulici 40 CZK

Knížka českého autora vhodná například pro příležitostné tréninky sebeobrany, cvičení sebevědomí a v neposlední řadě také odhadování rizik a jejich prevence. Už má sice své roky, ale obsah je vždycky aktuální.

Smrtící bojová umění 150 CZK

Ať už hrajete třeba Rainbow Six Siege nebo sami chodíte na kurzy sebeobrany, či jenom jezdíte očumovat na Bahna, možná by vás zaujala i kniha Smrtící bojová umění, jejímž autorem je Steve Crawford. Nebojte se vlka nic. Autor popisuje pár užitečných chvatů, policejní i vojenské taktiky, speciální jednotky a vše doplňuje náčrtky a fotodokumentací.

Slovník počítačové informatiky 100 CZK

Slovník pro ty, co tápou nad rozličnými počítačovými pojmy a nevadí jim fakt, že si místo googlení zalistují.

Adobe Photoshop CS tutoriály 200 CZK

Je to sice kniha plná triků, ale jde o podrobné tutoriály, kde se lze naučit různé postupy. Obrázky v knize jsou barevné. Už je staršího data, z roku 2005, ale třeba jí někdo dá nový domeček.

Problémy s Windows 98 a jak na ně 40 CZK

Další archivní kniha pro sběratele staré počítačové literatury. Problémy s Windows 98 mi párkrát dost pomohly, převážně v offline dobách. Dnes muzejní kousek.

Videotechnika 120 CZK

Kniha o videotechnice, kde se lze dozvědět nejenom jak natáčet, ale i jak pracovaly staré televizory a videokamery. Výborný průvodce. Pro milovníky staré techniky.

Tvůrčí psaní 150 CZK

První díl od autorky Markéty Dočekalové. Obecné poznatky, příklady různých stylů, novinařina i pohled do zákulisí.

Vytváříme www stránky 4. vydání 100 CZK

Publikace o HTML a tvorbě webových stránek. Archivní vydání z přelomu tisíciletí.

Stavíme si počítač 100 CZK

Kniha, která rozebírá starý hardware a krok za krokem učí, kterak si sestavit počítač nebo jej upgradovat. Archivní vydání s CD. Autorem je Petr Broža. Jedna z publikací, která mi hodně pomohla v nesmělých začátcích.

Sbírka Akta X 470 CZK

1 x photobook Gillian Anderson, 7 x časopis X Magazín, pohlednice a jiné kartičky z X Magazínu, 1 díl komiksu, má odrbaný obal. Ve fialových deskách.

Photobook samostatně jinak za 250 CZK. Rozdělovat časopisy nijak nebudu. X Magazín krátce vycházel v druhé polovině 90. let. Photobook je také z té doby.