Podzimní krajinou 2019

Proběhl poslední letní den takhle na podzim. Oproti minulé sobotě, kdy jsme mrzli v zimních bundách a podvlíkačkách, jsem si o dost polepšila a venku jsem mohla být v triku s krátkým rukávem. Samozřejmě jsem si do báglu vzala i zálohu na větrnou hůrku, ale jinak bylo krásně teplo.

Lesem prosvítalo slunce, které se pomalu sklánělo k západu za kopečky. Stromy se podzimně barví, mnohé už stihly i opadat. Večer krajinu zalilo krásné podzimně oranžové světlo, chvílemi se slunce schovávalo za mraky a na les tak padala tma. Všimla jsem si, že cesta k vyhlídce byla po letech prosekána, takže se tam nikdo nemusí prodírat hustým křovím.

V hospodě jsem se nezastavila, udělala jsem pár cvaků a to už se slunce schovávalo za tenkou vrstvu mraků. Cestou zpátky už se hutně stmívalo a za kopcem panovalo nebývalé ticho a přítmí. Ještě jsem se šla podívat na skalku a pak už jsem valila ztemňujícím se lesem dolů. Nutno dodat, že jsem si prozřetelně vzala i baterku. Až na Lovoši jsem už nějakou dobu nebyla a tak jsem ráda, že jsem se zase vykopala a rozhýbala.

Video

Foto