Opuštěnosti z roku 2020

Válí se mi tu pár opuštěností z cest napříč rokem 2020. Jde o drobné stavby nebo příliš rozpadlé domy než aby v nich bylo něco zajímavého. Natáčela jsem stylem „průchod budovou“, odkud jsem střihla pár rozklepaných pohledů do vypleněných místností.

Rotten Shack

Na počátku roku 2020 jsme se byli podívat v lesích a tam se v bažině rozpadala opuštěná chatka. Respektive kosmická loď, převlečená za chatku. Voda z ní už uhlodala veškerou podlahu. Uvnitř ještě visely něčí staré fotografie z přírody, jen oplechování stěn drží celou stavbu pohromadě.

Crumbling Hotel

Mimo stezky stojí nenápadná, za to docela vysoká budova, která kdysi jistě dobře sloužila. V oblasti se hojně těžilo avšak dnes zde panuje mrtvý klid. Interiéry tohoto domu skončily v přízemí a jediné patro, které ještě odolává je to přízemní a samozřejmě sklep. Zbytky podlah jsou zničené vodou, a tak jsme se vyhnuli zbytečně riskatntím pohledům do prázdných prostor.

Crumbling House

Tento dům by se dal ještě zachránit. Podívejte se na ty krásné krovy. Zdá se, že zde započala re(de)konstrukce. Hromada suti v blízkém okolí dává tušit, že zde bylo ještě i jiné stavení.

Abandoned House

Polorozpadlá stavba uprostřed horských plání nenabízela, kromě suti, nic moc zajímavého. Parkovat byste u toho také nechtěli, stejně jako v bývalém vojenském prostoru, i zde se vrší a kupí rozebrané samohyby a v drti jsou čerstvé stopy. V horním patře již roste les a celou neutěšenou krabicí létá mlha s prachem.

Abandoned Caravan

Uprostřed horského lesa stojí opuštěný karavan. Jen tak. Někdo si tu kdysi vytvořil zašívárnu. V den naší návštěvy již karavan neměl některá okna a uvnitř byl jen kartáček na zuby.

Rotten Car

Uprostřed hnízda z kopřiv, pod hromadou šrotu, rozpadá se samohyb. Ano, toho dne jsem se spíše nudila a pekla ve vlastní šťávě.

Video