Očičkatý kalendář od Rionky

A je to doma. Rionka domalovala, doskenovala a dočistila své obrázky, které už nějakou dobu chystala do svého kalendářového projektu s názvem Očičkatost. Za pomoci a podpory DTP/marketingového týmu (Evís, Nex a Jesisem) spatřil světlo světa v listopadu 2015 a protože tyhle obrázky sbírám, šla jsem okamžitě oklikat objednávkový formulář.

Všechno důležité ohledně kreativního procesu leží na Očičkatosti nebo na Riončině blogísku, twytrech a jiných internetových koutech. Očičkalendář 2016 sestává z dvanácti originálních uměleckých kreseb dívek, které nějakým způsobem zosobňují daný měsíc a představy a nálady umělce (= Rionek). Všechny jsou krásné, hýřící barvami a i já mám nějaké své oblíbené.

Rionkový očičkatý web.
Rionkový očičkatý web.

Pokud jste zvědaví, na Očičkatosti najdete úplně všechny obrázky a v neposlední řadě i hromadu nakouknutí do kreativní dílny. Což je osobitá osobitost™ a to mám moc ráda. Na závěr se sluší ještě podotknout, že 10% ze zisku poputuje útulku Tibet.

Kalendář jsem si naježila, takže už teď visí na zdi, protože pak jedu pa. S fotografováním poštou nažvýknutého výtisku jsem čekala na „světlo“, což se i přes slunce za okny nedostavilo tak úplně podle představ, hehe. V případě zájmu tedy doporučuji oňufat odkaz, který se tu válí. Ale pár obrázků zde také najdete.

Očičkatost 2016

Jedna odpověď na “Očičkatý kalendář od Rionky”

Komentáře jsou uzavřeny.