Milý Ježíšku 2022

Milý Ježíšku,

Sháním laserovou tiskárnu, stačila by černobílá, není potřeba multifunkce. Například Brother, HP, Xerox. Máme dobré zkušenosti i s repasovanou tiskárnou HP, akorát já osobně nevím odkud si ji majitelé sehnali, je to už pár let.

Hnízdo 200×80-90 cm z masivu. Rustikální vzhled. Barvu a design přiložím. S vyšší opěrkou hlavy. Bez úložných prostor. Co nejvíce alergik-friendly. Tzn. laťkový rošt. Momentálně funguji na kovové rozkládací pohovce Fyresdal. Kov byl zvolen hlavně kvůli zvířátkům a také protože se mi líbí design, plus je rozkládací. Momentálně nevím, co s ní, jestli by to někdo chtěl koupit? Dřevěná postel, která se mi líbí, se jmenuje zcela poeticky Corona. Netuším, jaká je kvalita:

Odkládací stolek (také Corona). Masiv. Pod mé staré počítadlo. Na zem jej nedávám, protože prach kompům neprospívá a na hlavním stole jej mít nechci kvůli váze a velikosti. Dříve jsem to řešila tak, že jsem si přestavěla dřevěný regál, aby se komp pohodlně vlezl do jedné z polic a zároveň byl dostatečně daleko od všetečných nosů zvířeny.

Vodováhu menších rozměrů. Máme jen metrové pravítko s vodováhami a brutálně ostrými hranami, kterými jsem poškrábala nejenom sebe, ale i své zdi a jediný plakát, co tu visí. Chapadlovitost level sto.

Externí WD Elements Desktop Hard Drive, 10TB. Děkuji za pozornost, konec hlášení.