Milověci 2020

Letos je toho na jednu stranu méně, taktéž jsem si vypůjčila zelenou proužkotlapku z minulého postu, na stranu druhou jsem objevila nové zajímavé knihy a seriály a s nimi spojené fandomy a spoustu šikovných umělců. Jestliže se ještě něco naskytne, určitě to sem přidám.

Jejich tvorba je jasná jako jitřní hvězda. Mnozí z vás poznají seriály jako je Peaky Blinders (Cillian Murphy), Hannibal (Mads Mikkelsen, Hugh Dancy), BBC Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) a Granada Sherlock Holmes (Jeremy Brett 😍 a David Burke hrál v prvních dvou sezónách Watsona). Seškrábala jsem zbývající drobné a zakoupila jsem alespoň něco málo pohlednic od nezávislých tvůrců na daná témata.

Když na to člověk nespěchá, pak printy odchází z Británie a přijdou do ČR obvykle do dvou týdnů. Autoři zde uvedení figurují i na twitteru a nejeden z nich má k dispozici i jiné formy výtisků (WiseSnail má například celé knihy fanartů), či prodává přes jiné weby. Na obrázku jsou uvedené Twitter přezdívky aktuální k datu vydání postu a odkazy vedou na aktivní stránky.

Existuje i hromada dalších šikovných, kteří prodávají například přes Etsy apod. Ty už si ale člověk musí dohledat a eventuálně začít sledovat jejich tvorbu na některé sociální síti.

@artistlin8

@beatricenius
@ThanatosOfNicte
@WisesnailArt
@rionka
Mižu
Rionkový print.
Fan arty z RedBubble.
Fotografie ze zámeckých koutů od Mižua.
Fotografie ze zámeckých koutů od Mižua.