Milověci 2016

I tento rok se podívám do kreativního soudku. Milověci – to je skupina rozličných kreativních věcí od skutečných lidí. Zhmotňují to, co mám ráda. Během pracovně/ detektorářsko/ slackovacího pobytu v Prahe mi domů dorazily dva balíčky. V jednom se nacházel kalendář s urbexovými fotografiemi od Opuštěných míst. Ve druhém se pak povalovala v bublinkách obalená výšivka mého oblíbeného zaklínače Geralta, kterou vytvořila Pantagruela za dlouhých letních dní a zimních večerů.

Výšivka sestává z mikrokřížků, pro představu přihodím i bližší záběr. Kalendář pak z krásných fotek z různých urbexových destinací. Vyprosila jsem si i věnování s podpisem, protože tu mám sice knížku, ale nějak nebylo jak ho do ní shánět :). Za to moc děkuju, protože tohle byla ještě práce navíc. Vy možná víte, že mám ráda tyhle věcičky od skutečných lidí, které po webech nebo FB sleduji už nějakou dobu. Pokud se naskytne ještě nějaká položka, určitě ji sem doplním.

A po nějaké době se také naskytla. Přišly 3D myši, zabalené v autech, olepené koníčkovou izolepou. Známky se někde cestou ztratily, ale myšky naštěstí přežily. Momentálně visí dvě krysky na kleci. Začištění okrajů časem pořeším. Model jsem našla na thingiverse (806417), zbytek už byl na @krivochcalek a dnes (30. listopadu 2016) mi pošta donesla výsledek :). Díky moc. Jsou skvělí. Přidám je za již zmíněný kalendář a výšivku. Mrkněte na ně.

Ukázka z kalendáře.
Ukázka z kalendáře.
Zaklínač Geralt - výšivka.
Zaklínač Geralt – výšivka.
Myšky dorazily v pořádné káře, jištěné stádem koní.
Myšky dorazily v pořádné káře, jištěné stádem koní.
Kalendář od Opuštěných míst.
Kalendář od Opuštěných míst.
Podškrab v kalendáři :).
Podškrab v kalendáři :).
Detail Geralta.
Detail Geralta.
Geralt na zdi.
Geralt na zdi.
Geralt na zdi.
Kalendář na zdi.
3D krysáci na kleci. Dole zvědavý radar.
3D krysáci na kleci. Dole zvědavý radar.

Za zážitky ze střelnice děkuji všem, kteří se na nich podíleli. Za fotku děkuji Pátě, která umí efektně sundat terče brokovnicí :).

Srovnat oko (ROFL) a po signálu zazní pořádné Bang!
Srovnat oko (ROFL) a po signálu zazní pořádná rána!