Kreslím pralesničku a achatinu v Inkscape

Oprášila jsem archivní fotky a našla jsem pralesničky azurové a další. Malé barevné žabky, známé pro svou jedovatost. Ale to nevadí. V obrázku je zvířátko víc do modra, scénu jsem dokreslovala později. Pak jsem ještě prošla snímky mých šnečisek a pár jsem si jich vybrala pro další tvorbu.

Celý proces jsem nahrávala, jen jsem vynechala pár scén, už se mi to tu docela kupí a vrší a disk není nafukovací. Do scény s žábami jsem si navymýšlela pár drobností a pár jsem si jich zkopírovala z předchozí práce, ježto už jsou hotové, stačilo jen změnit rozměr. Šnečiska oblézají písmeno S jako snail, postuji to na svou bublinu, která bývala primárně v angličtině, teď už si můžete přidat vícejazyčné popisky.

Obvykle se mnohokrát překliknu, a i když tvořím už spoustu let všechno možné, trpělivost trénuji pořád (žádná změna k lepšímu). Stejně jsem většinou hyper a s kofeinem to je ještě o něco zběsilejší :D. Proto nedělám tutoriály krok za krokem, nevím, kdo by to stříhal a retušoval sprostá slova. Have fun.

Šnečiska.
Šnečiska.
Stylizované pralesničky, původně focené v zoo.
Stylizované pralesničky, původně focené v zoo.

Video