Kreslím podzimní listí vodovkami

Chytla mě slina a vytvořila jsem si další malůvku do sbírky rozličných malůvek. Před několika týdny jsem si domů přinesla pár listů z výprav za podzimem, nechala jsem si je usušit v poznámkovém sešitě, že si z nich něco vyrobím, obrázek nebo něco.

Osvětlení je dost mizerné, celý den prší, ale kdy také jindy něco tvořit. Je to tedy testovací video. Iso jsem si nastavila asi jenom na 200 a vyrovnání expozice +1. Další věcí, kterou jsem oprášila, byl Blender, ale ne jako 3D modelovací program, alejbrž jako videoeditor. Když koukám na vyrenderovaný film, všimla jsem si, že se tam prosmýkl jiný záběr, ale opravovat to nebudu.

Pokud u toho stříhání budete ve střehu a uděláte si pár konstruktivních poznámek jako já (pro jistotu dvakrát, protože už se mi to z minula vykouřilo z hlavy), neměly by se dít nějaké nepřístojnosti. Určitě mrkněte na tutoriály, například od Mikeycal Meyers, ale najdou se i jiní. Má spoustu užitečných rad a postřehů ohledně nastavení a čučkaření.

Blender jako střihový editor zvládl zpracovat má videa, vyrenderovat. Přihodím sem ještě nějaké další čmáranice. Mám v tom už trochu binec, co jsem do creative postů už dala a co ne-e.

Video

Foto