Kreslím houbu vodovkami

Byla jsem v náladě něco si namalovat. Stává se mi to tak dvakrát do roka, což je pořád víc, než dříve. V dávných časech jsem kreslila tužkami, co se mi tu válely a celkem mi to chybí. Skill ale v průběhu let a jiných projektů poněkud vyprchal. Pak jsem neměla dlouhé roky na nic takového vůbec náladu a podobně.

Takže obrázek a záznam tvorby vznikl čistě z toho důvodu, abych si zase něco namalovala a trochu se soustředila na něco jiného, než co mě ten den vytočilo. Používám nejlevnější skicák pro školní děti. Papír hodně žmolkuje, takže na větší parádu to není. Vystačím si s vodovkami z Lidlu a jedním štětcem, i když jich mám po ruce více, také z tama.

Ke konci už jsem se značně smažila ve vlastní šťávě a motala se mi z toho vedra hlava. Obdivuji všechny, co v tomhle dokáží normálně fungovat. Načmárala jsem pár detailů a pak už jsem to nechala být. S opadnutím teploty jsem si pak sedla ke stříhání a renderování. Celkem mě to zabavilo a odvedlo energii jinam, i když to vypadá jako divná ryba, které trčí z nosu divná houba :D.

Video