Grafický návrh webu MH

V létě 2014 za mnou přišel Petr s prosbou, jestli bych měla chuť dělat na osobní stránce pro herce Martina Hofmanna. Představa byla taková, že by mělo jít o jednoduchý webík s galerií, portfoliem a rozličnými informacemi, kam by mohli směřovat případní návštěvníci.

Nesměl chybět ani showreel, což je videoukázka z hercovy tvorby, čili ten jsem šoupla na samostatnou stránku. Plán byl vytvořit jednoduchý design, na němž by vynikaly fotografie, které se toho času tvořily v ateliéru, dále důležité informace, případně ještě nejbližší divadelní vystoupení a další věci, které k takové malé osobní stránce patří.

Fotky se povedly, a tak jsem místo šedých okýnek (placeholderů), mohla do designu natlačit obrázky. Autorkou fotografií je Štěpánka Paseková, freelance photographer.

Jako textovou výplň jsem použila dummy spisky typu lorem ipsum a nějaké povídání z IMDb. Do patičky jsem si navymýšlela patičková moudra, která určitě nejsou směrodatná ani oficiální. Tuším, že tam teď sedí a leží odkaz na filmové databáze a Facebook. Návrhy jsem v září odeslala a vy se můžete podívat jak některé z nich vypadaly.

Návrhy designu stránek MH