Creative mind 2013

A jiné vánoční příhody. Hned zkraje zmíním milověc, kterou jsem si objednala od Rionky a o které jsem už trochu psala. Je to náhrdelník s Riončinou vlastní kresbou. Osobně jí říkám proužkotlapková osamělost, ale někdo jiný v tom může vidět něco jiného. A o tom to je.

Přišel mi spolu s pohlednicí se stejným tématem a vzkazem na pěkném nažloutlém papíře se strukturou a s kresbou stromu, která jako by vypadla ze starých ilustrovaných knih. Doprovázely jej dvě kreslené krysatosti, z nichž jedna se chce kamarádit a druhá pouští běsy. To vše (a ještě něco navíc) v důkladném antidestukčním trojobalu s dvojitou dávkou bublinek, výztuží a krysou navrch, která to celé jistí, dokud to pošťák nedonese až do tlapek. Celé se to krásně povedlo

Rionkové zeleniště.
Rionkové zeleniště.

Druhým takovým kreativním počinem, který se tentokrát zjevil na modré xichtoknize, je kalendář na rok 2014, tvořený fotografiemi opuštěných staveb. Najdeme v něm tovární haly, osamělé židle v koutě a ostatní věci, na které působil čas a kam se kolikrát odváží podívat jen pár fotografů.

Kalendář Opuštěných staveb.
Kalendář Opuštěných staveb.

Závěrem vám přeji hezké a veselolé vánice a úspěšný hup do nového roku.

Veselolé.
Veselolé.
Vše dobré do nového roku.
Vše dobré do nového roku.