Chua toon ve Wildstar

Posledních cca 14 dní se toulám po MMO Wildstar. Kreslené multiplayerové hře, která vzhledem trochu připomíná Torchlight a je podobně vtipná a nakřáplá jako Borderlands. Můj Chua je šílený vědec a medik (levý jako v každém mmo). Je to už druhá postava, kterou jsem si vytvořila a přijde mi mnohem zábavnější než má cassianka. Také kusem proto, že už tak trochu vím co a jak :D. Ale jenom tak trochu. Většinou se tam tak potácím.

Občas se uklidím do své soukromé varny drog (domeček se zahradou, kde mi rostou relicy a kytky na různé medkity a jiný bordel). Tady je craftění docela zábavná záležitost. Ve spoustě her mě spíše nebaví, bo jsem velký lenoch.

Ale hlavně se mi na chuovi líbí jeho rozpustilost a zlomyslný smích, skvělé animace různého chování a asociální šílenství. Také dokáže být roztomilý, svým způsobem, i když pořád běhá v drsném armoru, chová se trochu jako kočka a trochu jako surikata.

Vybrala jsem své Leeloo pořádná ušiska (původně měla uši zničené rvačkami, ale jde to změnit, když se rozmyslíte), skvěle jí vlají ve větru, a praštěný výraz s vykulenýma očima. Nebyla jsem si jistá, jestli půjdu zase drogy vařícího vědce, ale protože se můžu dělit o věci se svou hlavní postavou, je to o dost jednodušší než živit třeba takového architekta, který, chudák, musí mít zdroje ze všech stran. Vědec má šikovnou schopnost přivolávat grupu k sobě. Ne, že bych to zatím využila, většinou běhám sama a sem tam zajdeme na nějakou větší akci, při níž lítají chlupy.

Rád všechno zkoumá a všude vleze, občas ho sežere nějaká kytka, ale je celkem fajn. Ještě jsem uvažovala nad dobrodruhem, protože ten taky všude vleze, ale to třeba příště. Za mince, které padají během plnění úkolů, jsem si odemkla ještě třetí slot pro další charakter, tak bude co zkoumat.

Hra je momentálně free to play a nepřijde mi tolik oškrábaná o různá privilegia. Ve F2P verzi nemůžete zakládat guildy, ani zvát hráče do guildy. Najdou se jistě i další věci. Třeba SWTOR začal být docela běsný, kde si bez peněz nepošlete pomalu ani zprávu. Ale už jsem to dlouho nehrála. Jen mi to leží na disku a čeká na nějakou správnou náladu, i když poslední expansion je prý cool. Za to WS je celkem fajn s hromadou vtipu a pěknou grafikou.

Teď tam probíhá dušičková událost, zove se Shades Eve a líbí se mi, že celé hlavní město Impéria oblékli do strašidelného hávu a zaplnili ho rozličnými duchařskými úkoly, které se různě střídají. Dokonce si můžete u domu vyvalit kotlík se sladkostmi a lákat nebohé návštěvníky, aby se stavili pro bonbonky, jichž jsou různé druhy a do kvestu musíte oběhat spoustu domů. Čímže vás hra mj. odmění asi miliardou achievementů vpodstatě za všechno.

A tak by se dalo kecat ještě hodně dlouho. Není to recenze. Jen mě hrozně zaujal Chua a chtělo se mi něco sepsat, tak tady máte pár xichtů:

Chua Leeloo z Wildstar