About

Fotografuji přírodu a opuštěné budovy, hraji PC hry, střílečky, hororovky, RPG i adventury a ráda datluji o věcech, které mě zajímají. Je mi fajn v lese a v úplně opuštěných budovách. Blog Dark Vision tvořím pro radost už mnoho let a používám jej k ventilaci mého vnitřního grafomana a dokumentaristy. Kromě nejtemnějších začátků, se jmenoval převážně Dark Vision. Nejprve sídlil na webparku, potom na ic.cz a nakonec si našel místo na pořádném serveru.

Dříve jsem dost stříhala videozáznamy, které jsem natáčela na LARPu Eodix. I dnes si sem tam něco natočím. Občas jsem spíchla grafický návrh webového designu. Modelovala jsem pro ně i vlastní 3D objekty, této charitativní činnosti už se moc nevěnuji, maximálně daruji klece záchranné stanici. Vždy mě bavilo vrtat se v hardware, pár strojů jsem si složila a rozložila. Chovám rozličnou zvířenu, o níž se rozepisuji pro inspiraci i osvětu.

Destinace nevyměňuji, fotografie také nejsou zadarmo, je za nimi hromada práce, respektujte to. Chcete-li vědět více: o mně a o urbexu nebo co jsem napsala o své tvorbě na Redbubble.

Některé fotky jsou k dispozici ke koupi na Redbubble. Lze je natisknout na spoustu věcí nebo z nich udělat obyčejné pohlednice. To je zatím jediné fungující místo, kde se dá sehnat pár centů do kasičky.

Otázky a odpovědi

Čím fotím? Fotila jsem kompaktem Canon Digital IXUS i Zoom. Většinu snímků jsem vyfotografovala Canonem 350D. V roce 2018 jsem si vypůjčila Nikon D3100, protože mi Canon přestal fungovat a oprava je drahá.

Internety

  • Youtube: Youtube video.
  • Mail: trinity4ever{kyselá ryba}centrum{sem přijde puntík}cz

Donate a showcase

  • RedBubble: Redbubble portfolio mé fotky ke koupi.
  • Patreon: Patreon zde se můžete stát patronem rozličných tvůrců.
  • Paypal: Paypal mocné dary na provoz blogu apod.

Speciální poděkování patří následujícím osobám a entitám

danakethovi, který se vždycky staral o nějaké ty servery a opravoval bugy. Indymu, který neváhá poskytovat železo na tvorbu obrázků, přejíždět sem a tam a lozit do podzemí. Ritterovi, který neváhá přejíždět sem a tam a plnit rozličné výmysly, zcela zásadně nechce být jmenován. Dále lidem na internetech, které jsem třeba ani nepotkala nebo jsem je viděla jednou, a kteří mě vždycky nějakým svým způsobem inspirovali. Nevím, jestli by chtěli být jmenováni, nebo jakkoliv spojeni s tímhle mým doupětem, plným šílených věcí, takže tady budu potichu. Díky.

Trin