About

Fotografuji přírodu a opuštěné budovy, hraji PC hry, střílečky, hororovky, RPG i adventury a ráda datluji o věcech, které mě zajímají. Je mi fajn v lese a v úplně opuštěných budovách. Blog Dark Vision tvořím pro radost už mnoho let a používám jej k ventilaci mého vnitřního grafomana a dokumentaristy. Kromě nejtemnějších začátků, se jmenoval převážně Dark Vision. Nejprve sídlil na webparku, potom na ic.cz a nakonec si našel místo na pořádném serveru.

Dříve jsem dost stříhala videozáznamy, které jsem natáčela na LARPu Eodix. I dnes si sem tam něco natočím. Občas jsem spíchla grafický návrh webového designu. Modelovala jsem pro ně i vlastní 3D objekty, této charitativní činnosti už se moc nevěnuji, maximálně daruji klece záchranné stanici. Vždy mě bavilo vrtat se v hardware, pár strojů jsem si složila a rozložila. Chovám rozličnou zvířenu, o níž se rozepisuji pro inspiraci i osvětu.

Destinace nevyměňuji, fotografie také nejsou zadarmo, je za nimi hromada práce, respektujte to. K zastižení bývám na mailu. trinity4ever na centrumu. Nepoužívám modré kecálky a nemám internet do přírody. Občas se ke kompu nedostanu, jak je den dlouhý.

Pohlednice a další věcičky ke koupi

Internety

Donate

  • Patreon: Patreon zde se můžete stát patronem rozličných tvůrců.
  • Paypal: Paypal mocné dary na provoz blogu apod.

Šílená přání

Čtení pro pokročilé

Trin